Vyhledat na webu

Zavřít

Tour de app 2024

Dne 30. ledna 2024 se náš školní tým Moductor vydal do Prahy na vyhlášení prvního kola soutěže ve vývoji aplikací Tour de App. Vyhlášení, které pořádal sponzor soutěže ČEZ, se konalo v hotelu Holiday Inn Prague.

Hosty přivítalo bohaté pohoštění a přednáška o činnosti skupiny ČEZ ve formě kvízu. Následovaly prezentace pořadatelů soutěže. Jedna z nich stručně představila historii spolku Student Cyber Games, který soutěž zaštiťuje. Druhá poutavě vysvětlila, jak funguje celý složitý odevzdávací systém. Prezentující také rozdali pár tipů na software, který jim při jeho tvorbě usnadnil práci, a od soutěžících si vyslechli komentář o tom, co jim v systému chybí.

Následovala pauza na oběd, po níž se představil útvar D2 skupiny ČEZ, který se ve firmě stará o technologie. Zástupci popsali, v čem jejich práce spočívá. Po této prezentaci přišlo na řadu samotné vyhlášení výsledků.

Soutěžní tým Moductor, tedy Dominik Bartuška a Vojtěch Perník ze 6. E, se v prvním kole umístil na 9. místě ze zhruba 120 zúčastněných týmů a postupuje tak do hlavního soutěžního kola.

Zobrazit navigaci