Vyhledat na webu

Zavřít

Absolventi

Absolventi

Absolventi

Jsme skupinou bývalých studentů GJVJ, kteří v současné době studují na vysokých školách. Protože se cítíme být s naším gymnáziem stále spřízněni, rozhodli jsme se vytvořit tuto síť kontaktů, jejímž primárním cílem je zprostředkovat vám, studentům gymnázia, kteří vyhlížejí svá budoucí zaměření, informace o oborech dle vašeho zájmu.

Před několika lety jsme byli studenti posledních ročníků GJVJ tak jako vy. A tak jako vy jsme byli při volbě vysoké školy odkázáni na informace z novin a internetu. Těchto informací je ale málo a jsou často přinejmenším zkreslené. Navíc spousta z vás jistě bude chtít vědět řadu konkrétních věcí, které ačkoliv by vás zajímaly a každý vysokoškolák je musí vědět, na dnech otevřených dveří vám je z nějakého důvodu neřeknou. Přesně s takovými problémy vám můžeme snadno poradit my, protože jsme je před pár lety také řešili. Doufáme, že pár let po maturitě se nacházíme v ideální situaci, ve které již víme něco o tom, jak to funguje na vejšce, a zároveň máme dostatečně blízko k vám, abychom vám mohli poradit.

Chceš jít studovat medicínu, ale nevíš, která fakulta by pro vás byla nejlepší? Napiš nějakému medikovi, který před pár lety také nevěděl. Nemůžeš si vybrat mezi podobnými obory na jedné fakultě? Napiš někomu z té fakulty, určitě ti bude umět popsat víc oborů než jen ten svůj. A konečně, když už máš vybráno, co přesně chceš studovat, nejsi si tak docela jistý, jestli ti to dá právě to, co bys očekával, nebo naopak si nejsi jistý, jestli to zvládneš? Na takové otázky ti těžko odpoví lépe někdo jiný, než člověk s podobným backgroundem.

Takže pokud se ti honí hlavou něco podobného, neváhej vyhledat si v seznamu níže vhodného člověka a napsat mu mail. Z důvodu ochrany našich osobních údajů před vševidoucím bratrem Googlem nejsou zveřejněna celá naše jména ani mailové adresy a musíš nám napsat přes kontaktní formulář. Napiš prosím pouze jednomu člověku – psát více lidem naráz typicky nemá smysl a hlavně to je trošku sobecké. Pokud ti kontaktovaný člověk delší dobu neodpoví, postěžuj si na sitgjvj@gmail.com a zkus někoho jiného. Nicméně takové případy by měly být ojedinělé, protože každý z nás se k této síti dobrovolně přidal za účelem vám pomoci, a na mailu jsme prakticky pořád a těšíme se na seznámení se s našimi mladšími spolužáky.

Za skupinu absolventů,
Tomáš Masák


Zeptej se nás

Jméno Škola Rok maturity Zpráva
Tomáš M. MFF UK (matematika), IES FSV UK (ekonomie) statistika, pravděpodobnost, umělá inteligence, optimalizace, kolej Budeč, obecná matematika 2011 Napiš mu!
Zobrazit navigaci