Vyhledat na webu

Zavřít

Opět máme nejlepší studenty v technických oborech

Odpoledne 22. února 2023 strávilo několik z našich nejlepších studentů na slavnostním vyhlášení tradiční ankety Talent Jihočeského kraje, kde byli oceněni za své famózní úspěchy v minulém kalendářním roce. Akce byla proložena několika hudebními vstupy studenty uměleckých škol. Naše gymnázium pak dominovalo při vyhlašování výsledků technické kategorie, která byla dále rozdělena na mladší a starší. Dvě 1. místa tak naší škole přinesli Daniel Petrů ze 4. E a Matyáš Hronek z 3. C. V mladší kategorii pak Dana těsně následoval na 2. místě Ondřej Ryjáček ze 4. E a na 3. místě Vojtěch Perník z 5. E, který převzal ocenění bohužel pouze v zastoupení, neboť byl nemocný. Všem čtyřem našim studentům děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Zobrazit navigaci