Vyhledat na webu

Zavřít

Krajské finále volejbalového turnaje

3. a 4.dubna se uskutečnilo krajské finále volejbalového turnaje středních škol o pohár hejtmana Jihočeského kraje. 10 nejlepších škol z kraje bylo rozlosováno do dvou skupin. Jednu skupinu ovládla bez prohry naše škola, společně s námi postoupila z druhého místa Soběslav. Druhou skupinu dle očekávání vyhrálo gymnázium Česká, z druhého místa postoupil Tábor. Tyto čtyři školy si druhý den zahrály o celkový triumf a putovní pohár hejtmana JK. Do finále se dle očekávání probojovala obě Budějovická gymnázia. Favorita z České jsme od začátku zaskočili naší bezchybnou hrou, vytvořili si dostatečný náskok a ovládli první set, soupeři v druhém setu zpřesnili hru a zbytek zápasu ovládli, zvítězili tak 2:1 na sety a obhájili tak celkové vítězství z loňského roku. Na nás tak zbyly "jen" stříbrné medaile, stejně jako v loňském roce, všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za předvedené výkony.