Vyhledat na webu

Zavřít

Jak jsme poznali svou třídu aneb Adaptační kurz 1.B

Hlásí se Vám 1.B! V pondělí 5.9. jsme se namísto v lavicích setkali před autobusem. Někdo víc, někdo míň v seznamovací náladě, všichni jsme vyrazili na adaptační kurz k Orlické přehradě.  

Na žádný oddych čas nebyl, paní Láchová s ostatními nám připravili velice nabitý program. Hned po příjezdu jsme se učili jména ostatních. Pro někoho záležitost mnoha měsíců, pro nás gymnazisty otázka desítek minut! A abychom se poznali co nejlépe, čekala nás spousta her zaměřujících se hlavně na spolupráci, komunikaci a důvěru.  

Ve stejném duchu probíhalo i úterý. Ačkoliv jsme byli po dni předešlém značně znaveni, hry nejen seznamovací, ale i zábavné nás brzy probraly. Druhý večer byl pro neklidné duše ozvláštněn diskotékou a pro ty klidnější zase zpěvem za doprovodu kytar. 

S dnem třetím přišlo i balení a loučení se s holešickou tvrzí. Mračna a déšť nás potkaly až při cestě do Budějovic. Někoho průtrž uspala, zbytek vydržel i se zastávkou na gymnáziu až domů.  

Máme předsedu i pokladníka. Víme, kdo míchá krupicovou kaši, ovšem od koho budeme opisovat úkoly, musíme ještě zjistit. Konec hlášení a držte nám palce na naší cestě sbližováním! 

Lucie Soukupová 

Zobrazit navigaci