Vyhledat na webu

Zavřít

Erasmus+ Arménie 2019

V úterý 22.10. jsem se vydal na strastiplnou cestu do Arménie. Do Arménie jsem vyrazil reprezentovat naši školu v rámci projektu Erasmus+, čekal mě zde týdenní projekt se studenty různých národností. 

Tématem našeho projektu bylo podnikání a jeho rozvoj v jednotlivých státech. Program byl velmi pestrý, zaměřený spíše na praxi než teorii a byl podán často formou různých her. Největší důraz se kladl na týmovou práci a diskuzi. Naše skupina účastnící se projektu se skládala z obyvatel čtyř států - Arménie, Gruzie, České republiky a Itálie. Celkem nás bylo 15 – čtyři z každého státu, respektive tři z Itálie.

Celý projekt se odehrával v malebném horském městečku zvaném Dilijan, našinci často přezdívaném „Malé Švýcarsko“. V rámci projektu jsme také podnikli výlet do hlavního města Arménie Jerevanu, který byl zajímavým zpestřením celého týdne a umožnil nám ještě více se seznámit s místní kulturou a lidmi. Celý projekt mne velmi zaujal a odnesl jsem si z něj mnohé, především zlepšení angličtiny a navázání nových mezinárodních vztahů.

Štěpán Mikeš

Zobrazit navigaci