Vyhledat na webu

Zavřít

4.E na radnici

Ve středu 10.11.2021 se naše třída 4.E vydala na radnici v Českých Budějovicích, abychom se v rámci výchovy k občanství účastnili besedy s náměstky primátora ČB.

Namířili jsme po schodech nahoru do 1. patra a dále na konec chodby do dveří nalevo až do obřadní síně, kam za námi po chvíli dorazil Ing. Ivo Moravec, náměstek primátora pro správu veřejných statků, veřejné zakázky a životní prostředí, a s ním i JUDr. Ing. Tomáš Bouzek, náměstek primátora pro majetek a památkovou péči.

Nejprve stručně představili sebe a svou náplň práce a pak jsme dostali prostor ptát se na naše předem připravené otázky, například: „Proč je mimo provoz informační systém na zastávkách MHD? Proč nedošlo k rekonstrukci Sportovní haly? Je v plánu rekonstrukce letního kina Háječek?” atp. Pánové byli moc ochotní a rádi nám na naše dotazy odpověděli. Po dvou společně strávených, zajímavých hodinách jsme se vrátili do školy.

Beseda s náměstky primátora mě velmi bavila a věřím, že mé spolužáky také. Moc děkujeme panu profesoru V. Vláškovi, jak vše skvěle zorganizoval, a těšíme se na další podobné akce.

                       Barbora Kubáková a třída 4.E

Zobrazit navigaci