Chcete vidět suplování jen pro svou třídu? Zkuste nástěnku!

Na dny 25. 6. - 26. 6. 2018 mají všechny třídy odhlášené obědy. V případě potřeby je nutné si oběd individuálně přihlásit.

Změny v rozvrhu

Tř.
1.A 2. hod D 4.A supluje PTA → Kojan Vladimír
3. hod Bi BI supluje POL → Říhová Lenka
1.E 1. hod Bi 8.E změna Říhová Lenka
2. hod Cj 8.E supluje EGE → Vránová Veronika
3. hod Aj (Aj1) 8.E změna Hrušková Hana
4. hod M 8.E změna Kolářová Lena
6. hod Tv (Chl) odpadá BLA
6. hod Tv (Dív) odpadá KAL
7. hod Tv (Chl) odpadá BLA
7. hod Tv (Dív) odpadá KAL
2.A -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
5. hod Z F supluje PTA → Baštář Václav
2.B -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
2.C -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
6. hod Cj přesun na 20.6. (St) 6. hod
3.A -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
1. hod SCBi (SCB2) odpadá POL
1. hod SVS (SVS2) odpadá VLN
2. hod SCBi (SCB2) odpadá POL
3.B -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
1. hod SCBi (SCB2) odpadá POL
1. hod SVS (SVS2) odpadá VLN
2. hod SCBi (SCB2) odpadá POL
5. hod Ch Ch výměna z 20.6. (St) 5. hod Čermáková Táňa
6. hod Nj (Nj2) odpadá EGE
3.E -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
5.E -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
6.E -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
5. hod Ch 4.B supluje POL → Schmidtmayerová Jana
7.E -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
1. hod SCBi (SCB2) odpadá POL
1. hod SVS (SVS2) odpadá VLN
2. hod SCBi (SCB2) odpadá POL
5. hod Nj (Nj1) 7.E supluje EGE → Schacherlová Adéla

Nepřítomní učitelé

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Blažek Miroslav (šk.a) .. ..
Kalová Zuzana (šk.a) .. ..
Egerová Monika (nem) - VRA - - SAL .. .... -
Polívková Jana (dov) .. .. ŘIH - SCH -
Ptáčník Jan (dov) KOJ - .. BAŠ .... - - -
Vlnatá Dominika (nem) ..

Místnosti mimo provoz

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1.E Obs Obs Obs Obs Obs Obs

Poslední aktualizace 21.06.2018 13:01.