Chcete vidět suplování jen pro svou třídu? Zkuste nástěnku!

V tomto týdnu probíhají maturity. Žádáme studenty, aby dodržovali klid na chodbách.

Změny v rozvrhu

Tř.
1.A 0. hod LAn (Latn) odpadá MEZ
2. hod Ch 1.A supluje SOK → Čermáková Táňa
3. hod Aj (Aj1) 1.A supluje KLÍ → Layerová Jana
1.B 0. hod LAn (Latn) odpadá MEZ
5. hod Aj (Aj2) 1.B supluje DVŘ → Hrušková Hana
5. hod Aj (Aj1) JU2 supluje PLS → Layerová Jana
1.E 1. hod M (S1) 1.E spojí MEZ → Kabelová Dana
1. hod M (S2) 1.E změna Kabelová Dana
2. hod M (S2) 1.E spojí MEZ → Kabelová Dana
2. hod M (S1) 1.E změna Kabelová Dana
2.A 0. hod LAn (Latn) odpadá MEZ
2. hod Aj (Aj2) 2.A spojí PLS → Layerová Jana
2.B 2. hod Bi 2.B supluje HON → Polívková Jana
4. hod D 2.B supluje VEJ → Kuneš Václav
2.E 3. hod Aj (Aj1) 8.E změna Hrušková Hana
4. hod Z 8.E změna Říhová Lenka
5. hod M 8.E změna Kolářová Lena
3.A 5. hod KAv (KAj2) odpadá VÍT
5. hod SCF (SCF2) odpadá PTA
5. hod SVS (SVS3) odpadá VLN
6. hod SCF (SCF2) odpadá PTA
6. hod SVS (SVS3) odpadá VLN
3.B 1. hod M E1 změna Janáček Petr
2. hod Cj E1 změna Šimečková Dana
3. hod Fj (Fr) 6.E spojí VÍT → Týml Václav
3. hod Nj (Nj1) 6.E změna Týml Václav
3. hod Rj (Rj) 6.E spojí DVŘ → Týml Václav
4. hod Aj (Aj1) 5.E změna Hessová Kateřina
4. hod Aj (Aj2) 1.A supluje DVŘ → Hrušková Hana
5. hod KAv (KAj2) odpadá VÍT
5. hod SCF (SCF2) odpadá PTA
5. hod SVS (SVS3) odpadá VLN
6. hod SCF (SCF2) odpadá PTA
6. hod SVS (SVS3) odpadá VLN
3.C 0. hod LAn (Latn) odpadá MEZ
3. hod Nj 3.C supluje SOK → Jakubík Martin
5. hod KAv (KAj2) odpadá VÍT
5. hod SCF (SCF2) odpadá PTA
5. hod SVS (SVS3) odpadá VLN
6. hod SCF (SCF2) odpadá PTA
6. hod SVS (SVS3) odpadá VLN
3.E 1. hod Cj 5.E supluje KUB → Polívková Eliška
4.E 3. hod Tv (Dív) TV1 spojí KUB → Blažek Miroslav
4. hod Tv (Dív) TV1 spojí KUB → Blažek Miroslav
6.E 4. hod Nj 6.E supluje HON → Gottwaldová Ilona
5. hod D 6.E supluje VEJ → Kuneš Václav
7.E 4. hod Bi 7.E supluje VRA → Polívková Jana
5. hod SCF (SCF2) odpadá PTA
5. hod KAv (KAj2) odpadá VÍT
5. hod SVS (SVS3) odpadá VLN
6. hod SCF (SCF2) odpadá PTA
6. hod SVS (SVS3) odpadá VLN

Nepřítomní učitelé

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Ptáčník Jan (šk.a) - - .. .. - -
Baštářová Romana (šk.a) - -
Dvořáková Jana (MatK) - - TÝM HRU HRU .. - -
Honnerová Helena (MatK) - POL - GOT .... .. - -
Jakubík Martin (šk.a) - .. - -
Klímová Romana (šk.a) - LAY -
Kubíčková Helena (exk) PLV - BLA BLA .. .. -
Mezerová Kateřina (šk.a) .. KAB KAB .. - - .. - - -
Plsová Zuzana (šk.a) - LAY - - LAY .... - - -
Sokol Petr (exk) ČER JAK - .. .. -
Týml Václav (šk.a) .. .. - -
Vejmelka Radek (šk.a) .. KUN KUN -
Vítková Olga (šk.a) - TÝM ..
Vlnatá Dominika (šk.a) - .. .. - .. .. .. - - -
Vránová Veronika (šk.a) POL -

Nepřítomné třídy

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
4.A non non non non non non non non non non non
4.B non non non non non non non non non non
5.E exk exk exk exk exk exk exk exk
8.E šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a

Místnosti mimo provoz

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
2.E Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
3.B Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
4.A Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
4.B Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs

Poslední aktualizace 20.05.2019 12:12.