Chcete vidět suplování jen pro svou třídu? Zkuste nástěnku!

V tomto týdnu probíhají maturity. Žádáme studenty, aby dodržovali klid na chodbách.
1. a 2. ročníky konají srovnávací zkoušky z ČJ.

Změny v rozvrhu

Tř.
1.A 0. hod DějN (DějN) 2.A změna Kuneš Václav
1.B 2. hod Aj (Aj2) JU1 supluje DVŘ → Vítková Olga
1.E 1. hod Cj 1.E supluje MEZ → Vránová Veronika
6. hod IVT (Ivt2) U1 spojí HON → Kabelová Dana
2.A 0. hod DějN (DějN) 2.A změna Kuneš Václav
2.B 0. hod DějN (DějN) 2.A změna Kuneš Václav
1. hod Aj (Aj2) F změna Vítková Olga
2. hod Nj (Nj1) 1.E změna Klukanová Barbora
2. hod Nj (Nj2) 1.E spojí TÝM → Klukanová Barbora
2.E 1. hod Ch 8.E změna Schmidtmayerová Jana
2. hod Cj 8.E změna Jakubík Martin
3. hod M 8.E změna Kolářová Lena
4. hod Fj (Fr) 1.A změna Hrušková Hana
7. hod Ov 8.E změna Vlášek Vladimír
3.A 3. hod Aj (Aj1) 3.A spojí VÍT → Layerová Jana
3. hod Aj (Aj2) 3.A supluje KLÍ → Layerová Jana
8. hod LaK (LaK2) 8.E změna Šimečková Dana
9. hod LaK (LaK2) 8.E změna Šimečková Dana
3.B 3. hod Cj (S2) 2.B spojí JNK → Šimečková Dana
4. hod Cj (S1) 5.E spojí JNK → Šimečková Dana
5. hod Aj (Aj2) 3.A supluje DVŘ → Layerová Jana
7. hod Rj (Rj) odpadá DVŘ
8. hod LaK (LaK2) 8.E změna Šimečková Dana
9. hod LaK (LaK2) 8.E změna Šimečková Dana
3.C 0. hod DějN (DějN) 2.A změna Kuneš Václav
3. hod Fy 3.C supluje KOJ → Vejmelka Radek
5. hod Bi (Ivt2) 3.C supluje JNK → Kalová Zuzana
5. hod Bi (Ivt1) 3.C spojí HON → Kalová Zuzana
6. hod Nj (Nj2) 3.C spojí JAK → Gottwaldová Ilona
8. hod LaK (LaK2) 8.E změna Šimečková Dana
9. hod LaK (LaK2) 8.E změna Šimečková Dana
3.E 1. hod Aj (Aj2) 3.E spojí DVŘ → Klímová Romana
4. hod Nj (Nj1) 3.E změna Schacherlová Adéla
4. hod Fj (Fj2) 3.E spojí VÍT → Schacherlová Adéla
4.E 3. hod Aj (Aj2) 1.B změna Hrušková Hana
5.E 0. hod DějN (DějN) 2.A změna Kuneš Václav
1. hod Cj odpadá VLN
5. hod Nj (Nj1) 5.E spojí TÝM → Schacherlová Adéla
5. hod Nj (Nj2) 5.E změna Schacherlová Adéla
6. hod Ch Ch supluje KOJ → Čermáková Táňa
6.E 0. hod DějN (DějN) 2.A změna Kuneš Václav
5. hod Fy E1 supluje VLN → Vejmelka Radek
7.E 5. hod M 7.E supluje VRA → Kolářová Lena
8. hod LaK (LaK2) 8.E změna Šimečková Dana
9. hod LaK (LaK2) 8.E změna Šimečková Dana

Nepřítomní učitelé

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Ptáčník Jan (šk.a) - - -
Baštářová Romana (šk.a) .. .. - - - -
Dvořáková Jana (MatK) KLÍ VÍT .. .. LAY - .. -
Filip Vladimír (PedD) - -
Gottwaldová Ilona (PedD) - .. -
Honnerová Helena (MatK) .... .. .. .. KAL KAB - -
Jakubík Martin (šk.a) .... - GOT
Janáček Petr (šk.a) - - ŠIM ŠIM KAL - - - -
Klímová Romana (šk.a) LAY .. - ..
Kojan Vladimír (šk.a) - - VEJ .. ČER
Kolářová Lena (šk.a) - -
Kuneš Václav (šk.a) .. .... - ..
Mezerová Kateřina (šk.a) - - VRA .. .. .. .. - - - -
Polívková Jana (šk.a) .. .. ..
Říhová Lenka (PedD) .... -
Schmidtmayerová Jana (PedD) - ..
Sokol Petr (lék) - - - -
Týml Václav (šk.a) KLU .. SAL ....
Vítková Olga (šk.a) LAY SAL - -
Vlnatá Dominika (šk.a) - - .. .. .. .. VEJ .... .. - -
Vránová Veronika (šk.a) - KLŘ -
Vránová Veronika (PedD) .. -

Nepřítomné třídy

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1.A šk.a
1.B šk.a šk.a
2.A šk.a šk.a
2.B šk.a
4.A non non non non non non non non non non non
4.B non non non non non non non non non non
5.E šk.a šk.a
6.E šk.a šk.a
8.E šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a šk.a

Místnosti mimo provoz

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1.A Obs Obs
1.B Obs Obs
2.B Obs
2.E Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
3.B Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
4.A Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
4.B Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
5.E Obs
6.E Obs Obs

Poslední aktualizace 20.05.2019 12:12.