Chcete vidět suplování jen pro svou třídu? Zkuste nástěnku!

V tomto týdnu probíhají maturity. Žádáme studenty, aby dodržovali klid na chodbách.

Změny v rozvrhu

Tř.
1.B 2. hod Zsv 1.B supluje MEZ → Vránová Veronika
1.E 3. hod D 1.E supluje MEZ → Šimečková Dana
6. hod Tv TV1 supluje ŠIM → Kalová Zuzana
2.A 5. hod Fy (Lab1) E1 změna Ptáčník Jan
5. hod Fy (Lab2) E1 spojí POL → Ptáčník Jan
6. hod Fy (Lab1) E1 změna Ptáčník Jan
6. hod Fy (Lab2) E1 spojí POL → Ptáčník Jan
2.B 4. hod Cj (S1) 2.B spojí HON → Šimečková Dana
5. hod Cj (S2) 2.B spojí HON → Šimečková Dana
2.E 2. hod D 2.A změna Šimečková Dana
3. hod Nj (Nj1) 1.A změna Jakubík Martin
4. hod M 2.A supluje ŘIH → Kolářová Lena
5. hod Cj 8.E změna Jakubík Martin
7. hod Fy E1 supluje PLV → Hadravová Jana
3.A 1. hod KAv (KAj1) 8.E změna Plsová Zuzana
1. hod SCCh (SCh1) odpadá ČER
1. hod SVS (SVS1) odpadá VLN
2. hod KAv (KAj1) 8.E změna Plsová Zuzana
2. hod SCCh (SCh1) odpadá ČER
2. hod SVS (SVS1) odpadá VLN
3. hod M (S2) 5.E změna Kabelová Dana
4. hod M (S1) 1.B změna Kabelová Dana
3.B 1. hod SCM (SCM1) 3.A změna Pustina Jaroslav
1. hod SCCh (SCh1) odpadá ČER
1. hod SVS (SVS1) odpadá VLN
2. hod SCM (SCM1) 3.A změna Pustina Jaroslav
2. hod SCCh (SCh1) odpadá ČER
2. hod SVS (SVS1) odpadá VLN
3. hod Nj (Nj1) Sb změna Týml Václav
3. hod Rj (Rj) 7.E spojí DVŘ → Vítková Olga
4. hod Zsv 4.E změna Filip Vladimír
5. hod Aj (Aj1) 2.A změna Hessová Kateřina
5. hod Aj (Aj2) 4.E supluje DVŘ → Hrušková Hana
7. hod D 3.C změna Kojan Vladimír
8. hod Bi BI změna Říhová Lenka
3.C 1. hod KAv (KAj1) 8.E změna Plsová Zuzana
1. hod SCM (SCM1) 3.A změna Pustina Jaroslav
1. hod SCCh (SCh1) odpadá ČER
2. hod KAv (KAj1) 8.E změna Plsová Zuzana
2. hod SCM (SCM1) 3.A změna Pustina Jaroslav
2. hod SCCh (SCh1) odpadá ČER
3. hod Aj (Aj1) 3.C supluje VLA → Klímová Romana
5.E 4. hod M (S2) 5.E spojí VLN → Vejmelka Radek
5. hod M (S1) 5.E spojí VLN → Vejmelka Radek
6.E 1. hod M odpadá HON
7. hod IVT (Lab2) odpadá JNK
8. hod IVT (Lab2) odpadá JNK
7.E 1. hod KAv (KAj1) 8.E změna Plsová Zuzana
1. hod SCM (SCM1) 3.A změna Pustina Jaroslav
1. hod SCCh (SCh1) odpadá ČER
1. hod SVS (SVS1) odpadá VLN
2. hod KAv (KAj1) 8.E změna Plsová Zuzana
2. hod SCM (SCM1) 3.A změna Pustina Jaroslav
2. hod SCCh (SCh1) odpadá ČER
2. hod SVS (SVS1) odpadá VLN
3. hod Ch 8.E supluje POL → Schmidtmayerová Jana
8. hod Ch 7.E supluje KOJ → Schmidtmayerová Jana

Nepřítomní učitelé

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Hadravová Jana (šk.a) - -
Ptáčník Jan (šk.a) - - - -
Baštářová Romana (šk.a) ....
Blažek Miroslav (šk.a) .. .. .. .. .. .. .... -
Dvořáková Jana (MatK) - - VÍT - HRU .. .... -
Čermáková Táňa (šk.a) .. ..
Hessová Kateřina (šk.a) -
Honnerová Helena (MatK) .. - - ŠIM ŠIM - - -
Janáček Petr (šk.a) .. ..
Kalová Zuzana (šk.a) ..
Klímová Romana (šk.a) ..
Klukanová Barbora (šk.a) - -
Kojan Vladimír (šk.a) .. SCH
Kolářová Lena (šk.a) - - - ..
Kuneš Václav (šk.a) - ..
Mezerová Kateřina (šk.a) - .. VRA ŠIM - - - - -
Polívková Eliška (šk.a) HAD
Polívková Jana (šk.a) - SCH - PTA PTA
Říhová Lenka (šk.a) - KLŘ
Schmidtmayerová Jana (šk.a) -
Šimečková Dana (šk.a) KAL
Vejmelka Radek (šk.a) -
Vítková Olga (šk.a) -
Vlášek Vladimír (šk.a) KLÍ
Vlnatá Dominika (šk.a) - .. .. .. VEJ VEJ - - -
Vránová Veronika (šk.a) ..

Nepřítomné třídy

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
4.A non non non non non non non non non non non
4.B non non non non non non non non non non
8.E non non non non non non non non non non

Místnosti mimo provoz

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
2.E Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
3.B Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
4.A Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
4.B Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs

Poslední aktualizace 20.05.2019 12:12.