Chcete vidět suplování jen pro svou třídu? Zkuste nástěnku!

Změny v rozvrhu

Tř.
1.A 2. hod Nj E1 supluje PTA → Klukanová Barbora
5., 6. hod školní akce
1.B 2. hod Aj (Aj1) 1.B změna Layerová Jana
2. hod Aj (Aj2) 1.B spojí VÍT → Layerová Jana
3. hod Aj 1.B supluje SCH → Layerová Jana
4. hod IVT (Ivt2) U1 spojí KOR → Kabelová Dana
5., 6. hod školní akce
1.E 3. hod Aj (Aj2) 1.E spojí KLÍ → Hrušková Hana
5.- 7. hod školní akce
2.A -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
3. hod Cj (S1) 2.A spojí KAB → Gottwaldová Ilona
4. hod Nj (Nj1) JU1 supluje TÝM → Egerová Monika
5., 6. hod školní akce
2.B -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
2. hod Bi 2.E změna Říhová Lenka
3. hod Bi (Aj1) 2.E supluje HES → Říhová Lenka
3. hod Bi (Aj2) 2.E spojí VAC → Říhová Lenka
4. hod M (S1) E1 spojí ŠIM → Janáček Petr
4. hod M (S2) E1 změna Janáček Petr
5., 6. hod školní akce
2.C -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
2. hod D (Aj1) 5.E spojí VAC → Kojan Vladimír
2. hod D (Aj2) 5.E supluje HES → Kojan Vladimír
5., 6. hod školní akce
2.E 1. hod Ch 2.E supluje ŠIM → Schmidtmayerová Jana
3. hod IVT (Ivt1) E1 změna Janáček Petr
3. hod IVT (Ivt2) E1 spojí KLŘ → Janáček Petr
5., 6. hod školní akce
3.A -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
1. hod SVS (SVS2) 4.B změna Vlnatá Dominika
1. hod KAv (KAj1) odpadá KLÍ
2. hod SVS (SVS2) 4.B změna Vlnatá Dominika
2. hod KAv (FCE1) 7.E supluje DVŘ → Hrušková Hana
2. hod KAv (KAj1) odpadá KLÍ
3. hod Zsv 4.A změna Kojan Vladimír
5., 6. hod školní akce
3.B -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
1. hod SVS (SVS2) 4.B změna Vlnatá Dominika
1. hod KAv (KAj1) odpadá KLÍ
2. hod SVS (SVS2) 4.B změna Vlnatá Dominika
2. hod KAv (FCE1) 7.E supluje DVŘ → Hrušková Hana
2. hod KAv (KAj1) odpadá KLÍ
3. hod Bi 2.C supluje ČER → Kubíčková Helena
4. hod Aj (Aj2) 4.B změna Dvořáková Jana
5., 6. hod školní akce
3.E -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
1. hod M (S2) 5.E změna Janáček Petr
3. hod Cj 3.E supluje ŠIM → Filip Vladimír
5., 6. hod školní akce
4.E 1. hod Fy 4.E supluje HES → Koreš Jaroslav
5.- 7. hod školní akce
5.E -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
5., 6. hod školní akce
6.E -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
3. hod EVV 6.E supluje VRA → Polívková Eliška
5., 6. hod školní akce
7.E -1. hod Szn (Sbor) odpadá THA
0. hod Szn (Sbor) odpadá THA
1. hod SVS (SVS2) 4.B změna Vlnatá Dominika
1. hod KAv (KAj1) odpadá KLÍ
2. hod SVS (SVS2) 4.B změna Vlnatá Dominika
2. hod KAv (FCE1) 7.E supluje DVŘ → Hrušková Hana
2. hod KAv (KAj1) odpadá KLÍ
3. hod Nj 7.E supluje VLN → Týml Václav
4. hod Aj (Aj2) 7.E spojí VAC → Vítková Olga
5., 6. hod školní akce

Nepřítomní učitelé

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Sokol Petr (šk.a) - -
Čermáková Táňa (šk.a) KUB -
Dvořáková Jana (šk.a) HRU .. ..
Hessová Kateřina (šk.a) - KOR KOJ ŘIH - .. - - -
Kabelová Dana (šk.a) GOT ..
Klímová Romana (nem) - .. .. HRU - - - - - -
Kolářová Lena (šk.a) JNK ..
Koreš Jaroslav (šk.a) - KAB ..
Kuneš Václav (Stud) - - - - - .. na - -
Mezerová Kateřina (šk.a) - - - ..
Ptáčník Jan (šk.a) - - KLU - .. ..
Schacherlová Adéla (šk.a) - ....
Schmidtmayerová Jana (šk.a) LAY -
Šimečková Dana (šk.a) - SCH - FLP JNK ..
Týml Václav (šk.a) EGE ..
Vacovská Marta (šk.a) - - KOJ ŘIH VÍT - - - - -
Vítková Olga (šk.a) LAY .. ..
Vlnatá Dominika (šk.a) TÝM .. ..
Vránová Veronika (šk.a) PLV .... ..

Nepřítomné třídy

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1.A šk.a šk.a
1.B šk.a šk.a
1.E šk.a šk.a šk.a
2.A šk.a šk.a
2.B šk.a šk.a
2.C šk.a šk.a
2.E šk.a šk.a
3.A šk.a šk.a
3.B šk.a šk.a
3.E šk.a šk.a
4.E šk.a šk.a šk.a
5.E šk.a šk.a
6.E šk.a šk.a
7.E šk.a šk.a

Místnosti mimo provoz

-1. 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
2.A Obs
2.B Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
3.A Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
3.B Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
8.E Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs Obs
U2 Obs

Poslední aktualizace 24.05.2018 09:09.