V tomto týdnu 27. 9. se uskutečnilo krajské kolo 35. ročníku CORNY středoškolského atletického poháru. Tohoto závodu se účastnilo družstvo děvčat- atletek, které si zajistily postup vítězstvím v kole okresním.

Ze 7 týmů skončila naše děvčata nakonec na 5. místě. Konkurence byla velká a i přesto jsme na sebe upozornili některými velice dobrými výkony:  Syvulych Olha skončila v běhu na 60m na celkovém 2. místě, Tůmová Karolína skočila do výšky 152 cm a byla celkově čtvrtá, Kofroňová Karolína se umístila v běhu na 800 m na 5. a Renata Švecová na 6. místě, ta ve vrhu koulí překonala hranici 9 metrů s výkonem 9,40 m. Dále se atletického poháru účastnily: Povišerová Veronika, Kubešová Míša, Hrubešová Patricie, Smrčinová Adéla, Vodičková Klára a Charvátová Vendula.

Všem děvčatům děkujeme za účast a výbornou reprezentaci našeho gymnázia :)