Po běžné výuce v pondělí 29. 3. 2021 nám přibyl nový zážitek - Velikonoční úniková hra! S celou třídou 1.E, paní profesorkou Hadravovou a naším úžasným třídním profesorem Vláškem jsme se ve 12:05 sešli, abychom ji zahájili. 

Na začátku nás oba učitelé dostatečně namotivovali, ale čekaly nás také cenné rady. Poté co byla úniková hra odstartována, jsme si však museli poradit sami. Byli jsme rozřazeni do čtyřčlených skupin, které se sešly na oddělených schůzkách a každá z nich si zvolila jméno (Kočičí válečnice,Les, Orange Orange, atd. ). Ve skupinách jsme měli splnit pět úkolů (které se týkaly Občanské výchovy, Fyziky či jiného předmětu) a získat tak kód k otevření síně slávy. Tam na tým čekal poslední úkol: zjistit podle souřednic určité místo, najít, jak se mu říká v domorodém jazyce, a pak už jen tento název poslat na email pana profesora.  

Všechno však musely skupinky splnit v časovém limitu, jinak by nebyly zařazeny do závěrečného losování vítězů. Z úspěšných týmů byl vylosován náhodný tým (zde se můžete podívat na losování), který se mohl těšit na odměnu. Touto šťastnou skupinou se stal tým Mám rád hrníčky. 

Na závěr bych chtěla poděkovat panu profesorovi Vláškovi a paní profesorce Hadravové za celou třídu 1.E.  Myslím, že si s celou únikovkou dali jistě moc práce a my jsme si ji báječně užili. Děkujeme! 

Lenka Kozáková, 1.E